Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep Naturalne Piękno
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-14, 19:16   #291
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
honey1012, jeśli chodzi o masła, to miałam:
1) malinowe - zapach bardzo słodki, bardzo intensywny, z czasem również bardzo męczący. Dobre właściwości pielęgnacyjne, niestety długo się wchłania, skóra jest lepiąca.
2) waniliowe - zapach mdły, nie przypomina tradycyjnej wanilii (przynajmniej mój nos jej nie wyczuwa). Wygładza, bardziej natłuszcza niż nawilża.
3) z jojobą i nutą zapachową mleko i miód - zapach mdły, duszący... Nawet nie próbowałam się nim smarować.
4) kakowe - pachnie mi... białą czekoladą . Smarowałam się nim przed ekspozycją na słońce, w efekcie czego mogłam podziwiać pomarańczową opaleniznę. Tak - byłam pomarańczowa! Niestety, nie sprawdziło się jako zwykły kosmetyk do pielęgnacji skóry.

Za to polecam krem z masłem kakaowym, shea i olejem jojoba. Świetnie nawilża, wygładza i zmiękcza. Poprawia koloryt skóry. Krem nie wchłania się całkowicie, pozostawia lekki film, jednak nie jest on ciężki czy nieprzyjemny.


Jeśli chodzi o oleje z NP, to używałam tylko oleju arbuzowego, sezamowego i herbacianego. Do gustu przypadł mi tylko arbuzowy. Jest lekki, szybko się wchłania, nie zapycha.
Dziekuje za odp
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując