Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co po liceum? Kolejna niezdecydowana...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-27, 20:26   #13
Maggie Brown
Raczkowanie
 
Avatar Maggie Brown
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 95
Dot.: Co po liceum? Kolejna niezdecydowana...

Witaj
Ja też zdaję maturę w przyszłym roku i też nie mogę się zdecydować co do kierunku, ale myślę, że na to jest jeszcze trochę czasu. Dobrze, że chociaż masz sprecyzowane co chcesz zdawać, bo ja waham się między rozszerzoną biologią a włoskim chociaż raczej zostanę przy tym pierwszym, bo filologia to raczej nie moja bajka.
Myślę nad studiowaniem biologii, ochrony środowiska, biotechnologii, ostatnio wpadłam na analitykę medyczną... Chyba zdecyduję się dopiero jak trzeba będzie papiery składać

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
- farmacja - chciałabym pracować w jakimś laboratorium (najlepiej badawczym, ale to nie w pl) ale tu z kolei biologia rozszerzona...
Z tego, co wyczytałam na stronie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (a mogłam źle doczytać, bo tam nie ma praktycznie żadnych informacji jakie przedmioty są potrzebne ;/) to raczej na farmację potrzebna jest chemia, nad czym ubolewam, bo myślałam o tym kierunku, ale do matury rozszerzonej z chemii nie będę w stanie się przygotować.

Ale mogę się mylić.
Pozdrawiam
__________________
Matura 2012

Próbuję się ogarnąć...
Maggie Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując