Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Siwe włosy, odsiwiacze- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 09:23   #358
iwi kiwi
Raczkowanie
 
Avatar iwi kiwi
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: mój świat z moimi kredkami
Wiadomości: 62
Dot.: Siwe włosy? :(

Cytat:
Napisane przez nathalik86 Pokaż wiadomość
Weź przestań wyrywać te włosy. To jakieś nienormalne. Jeśli masz już tak dużo siwych włosów, że ludzie zwracają Ci uwagę, to musisz nieźle się napracować, żeby je wyrywać i to co tydzień. Nie wiem czemu boisz się farby? Farba nie zniszczy Ci w widoczny sposób włosów, mam wrażenie, że Ty bardziej je niszczysz wyrywając siwe. Poza tym masz ciemne włosy, więc jeśli zaczniesz farbować włosy na kolor zbliżony do Twojego naturalnego, naprawdę nic im się nie stanie ( gorzej jakbyś chciała rozjaśniać). Pomyśl, mieć swoje naturalne włosy i wstydzić się siwych, wyrywać je co tydzień, co jest zapewne bolesne i mało skuteczne, bo nie wyrwiesz wszystkich czy ufarbować włosy na taki kolor, że znajomi nie zauważą różnicy, mieć ich więcej(bo już nie musisz wyrywać) i domalowywać odrosty raz w miesiącu? Kochana, Ty już nie masz naturalnych ciemnych włosów ty już masz siwe, więc przestań się bawić w wyrywanie, bo jak na razie farbowanie to jedyny sposób, żeby zamaskować "naturalną platynę" i mieć ładne zadbane włosy. Na szczęście są różne odżywki i maseczki, także możesz odbudować włosy nawet po takim ciężkim zabiegu jak trwała.

Jeszcze takie pytanie, nie było Ci szkoda włosów, żeby zrobić sobie trwałą, która strasznie, ale to straaaasznie niszczy włosy a jest Ci szkoda ufarbować włosy? Zregeneruj jak najszybciej włosy i idź do fryzjera niech Ci dobierze kolor farby podobny do Twoich, a potem już w domu mama czy ktoś może Ci co miesiąc farbować odrosty ( ja robię to sama).Teraz są modne naturalne układające się włosy, więc nie wiem po co Ci trwała. Pokochasz swoje włosy na nowo, zobaczysz.
odnośnie zniszczonych włosów - jak robiłam tą trwała to nie zwracałam uwagi na zniszczone włosy teraz juz niestety mi przeszkadzają i po prostu nie chciałabym pogłębiać tego procesu. Farba niszcze wlosy moze nie od razu, ale po paru latach widac efekty... no i zawsze lepiej pozniej niz wczesniej...
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
iwi kiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując