Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co po NailTeku?
Wątek: Co po NailTeku?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-16, 20:07   #30
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez Balluca Pokaż wiadomość
O, własnie temat który mnie ineteresuje. Używałam nail teka przez dwa miesiace i to co zrobił z moimi paznokciami to cud, nigdy nie miałam paznokci dłuższych niż do opuszka bo się zawsze łamały, wyginały... przy nail teku miałam cudowne paznokcie długie i twarde. Skończyłam buteleczkę i właśnie potrzebuję czegoś innego, najlepiej bez formaldehydu. Kupiłam rimmela tą dwutygodniowa kurację, pouzywałam miesiąc i co? paznokcie zaczęły mi się łamać i rozdwajać i znowu są paskudne Kurczę rozpieścił mnie ten nail tek chyba. Pewnie skończy się tak, że znowu go zamówię.
Ja wlasnie zamowilam Nail Tek Hydration Therapy III - zawiera on wprawdzie formaldehyd (ale w minimalnym stezeniu), ale oprocz tego, a wlasciwie przede wszystkim. jest odzywka nawilzajaca i zawierajaca proteiny.

Jest polecana przez loodie w tym poscie i mysle, ze sie sprawdzi na moje paznokcie - ktore sa po NT IT II - czyli twarde, dlugie, odzywione, ale tez juz lamliwe i lekko rozdwojone.
Dam Wam znac jak sie sprawuje, a jezeli nie, to bedziemy dalej szukac.

A dyskusja oczywiscie dalej otwarta Moze ktos zna sposob cud na pzanokcie odbudowane na formaldehydzie
__________________

Edytowane przez Kruche Ciastko
Czas edycji: 2011-11-16 o 20:09
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując