Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak go znowu oczarować????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-18, 22:52   #34
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak go znowu oczarować????

znowu dodałaś kiepskie zdjęcia. czy twój aparat ma lampę błyskową? trzeba było jej użyć, wyszły Ci takie cienie i nierówności na twarzy bo zdjęcie zrobiłaś w złym świetle. na pewno nie wyglądasz tak źle jak na tych zdjęciach, bez przesady. widać, ze to cień bo lampy nie użyłaś
poprawiłam to trochę w programie.

Zacznę od włosów. Kolor zbyt ciepły, żółty, koniecznie zmień na coś chłodnego. nie musi być bardzo ciemne, ale musi być chłodne kolor powinien oscylować wokół koloru brwi. Żadnych rudości (!!!), czerwonych, miedzianych pigmentacji, przynajmniej do czasu, aż nie zobaczę porządnego zdjęcia, bo te mogą też przekłamywać kolorystykę. są fatalne. Ale raczej generalnie żadnych rudych pigmentów. bo to będzie gorsze niż ten żółty blond.

Druga sprawa to BRWI . masz je nie tylko grube, ale i włoski są długie. takie brwi się najpierw przycina, a potem depiluje. zrób to podobnie jak kobieta w tym filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=5o3NMS9gnp4
albo tu:
http://www.youtube.com/watch?v=Gpjapx6i7wU
w 1 linku brwi niemal identyczne jak Twoje.
zwróć też uwagę na to jak zrobiłam Ci brwi w programie. w miejscu czerwonych kropek "usuwałam" włoski. Twój łuk brwiowy jest opadający mocno w dół przy zewnętrznej jego stronie - co wizualnie jeszcze bardziej ciągnie oczy w dół. Twoje brwi potrzebują sporo ingerencji, musisz je tak przyciąć, zeby skrócić włosy, i wydepilować tak, żeby skrócić linię łuku. Brew ma się lekko unosić, a nie opadać, widać to wyraźnie na zdjęciach. musisz się pozbyć odrobinę tej zewnętrznej części luku (czerwone kreski od zewn.)

ponadto MAKIJAŻ
malować możesz tylko górną powiekę, zaprzyjaźnij się z eyelinerem, albo kredką. Rób kreskę wyciągającą oko ku górze.
Nigdy nie maluj oka na dolnej powiece, bo to pociągnie oko w dół.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0002 (640x480).jpg (58,6 KB, 372 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0002 (640x480)an.jpg (31,2 KB, 473 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0006 (640x480).jpg (62,4 KB, 433 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując