Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-28, 08:39   #2889
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
kupiłam go w osiedlowym sklepie, ale wiem ze duzo o nim w internecie pisza. Mozna kupic na stronie dystrybutora albo w sklepie int. Kalina
wlosy sa po nim przyjemne w dotyku, miekkie i jakby gladsze, aczkolwiek uzylam dopiero 3 razy, wiec moze cos sie jeszcze zmienic. A zaplacilam cos kolo 16zl/280ml
dzieki za info jak jeszcze pouzywasz to napisz o niej koniecznie na blogu recenzje, moze i dla mnie bylaby dobra?

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc , bede dzis wczesniej wiec wpadlam tylko wam powiedziec ze , uwielbiam te nasze kolko wzajemnej adoracji



reszta inna sie nie liczy.
dobra to ja tez kocham nasze koleczko, w ogole nic innego sie nie liczy tylko my
caskada musze sie cos ciebie na pw zapytac ale oczekuje bolesnej szczerosci... mogem?

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
jak ktoś nie chce czytać tego kółka wzajemnej adoracji to po co tu wchodzi??!!
ja przychodzę po konkretną radę, pochwalić się lub pożalić, posłuchać, pośmiać się...mimo, że do kółka nie należę
ja wlasnie nie wiem jak to jest- czesc "nowych" przychodzi, ladnie przyjmuje zasady tego watku i sie aklimatyzuje. czesc jakby grom trzasna ciagle im cos nie tak jak nie pasuje niech ida na inne watki- blondowych tez jest co najmniej kilka. nie ma musu pisac tu i pytac akurat mnie przeciez, zreszta ja taki cham jestem to co sie beda przede mna plaszczyc jeszcze nie daj boze bym je zagryzla bo przeciez ja taka niemila dla ludzi

farbujesz????
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora