Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-28, 09:11   #2890
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez patusia88 Pokaż wiadomość
Kurde dziewczyny normalnie stworzyłyście sobie swój kącik adoracji i tyle.

Czytać ze zrozumieniem umiem. Co nie znaczy, że mam wam przytakiwać coś czego spróbowałam bardzo mi odpowiada i nie zamieniła bym na nic innego (facelle) a wyśmiewanie się z osób postępujących w ten czy inny sposób jak dla mnie ukazuje waszą wyższość.

Przez 23 lata stosowałam te super odżywki, których producenci tak wiele obiecują... włosy uratowały mi oleje i delikatne szampony więc w czym halo?

I nie wrócę tu z prośbą co zrobić bo mi włosy wypadają bo mi nie wypadają.

Włosy zdrowe a wyglądające na zdrowe to zasadnicza różnica

Każdy ma swój rozum (przynajmniej powinien mieć) i sam na klate przyjmuje konsekwencje swoich wymysłów. Wszystko trzeba przesiewać przez sito.
No wlaśnie - czytanie ze zrozumieniem. Przeciez jak amen w pacierzu powtarzamy, żeby stosowac to co pomaga, przeciez na tym watku też sa osoby ktore używaja oleji Ale uzywaja bo pomagają. I o to w tym chodzi, żeby używać coś co pomaga...
Cała satyra dotyczy osób ktore wogóle nie patrza czy to pomaga czy nie, uzywają wszystkiego bo ktoś tak napisał i w dupie maja czy to cos daje. Tu napisali to na pewno tak jest! I 1000 rożnych sposobów i ze niby włosy sa lepsze. Tak jak bylo z tym kremem na grzybice ktory był na recepte i mial rzekomo pobudzac wzrost cebulek włosow... silny lek. I co nie uzywaly baby? Pewnie ze uzywały

A wracając do oleji, to ja sama mam ochote jakiegoś sprobować, ot zeby sprawdzic, czy warto czy nie. Z rycyny i nafty bylam zadowolona, a co z reszta? Mam ochote spróbować. I pewnie zaraz bedę zasypywac pytaniami ktore sie nadają do blond wlosów a ktore nie..


Jestem na urlopie haha Syf w pracy wyszedl + moja choroba, i takim oto sposobem do niedzieli siedze w domu No w koncu bede miała czas żeby wam zakupy pokazac i te moje wlosy obcięte.
A wczoraj umylam na szybko przeciwlupiezowym, nie dalam zadnej odzywki tylko balsam bez splukiwania i byłam w szoku, bo jak wyschly to normalnie je rozczesałam bez problemu i żyją
A ja sie teraz wkurzam na klawiature, bo jak człowiek chce pisac z polskimi znakami raz a porzadnie, to mu się alt zacina
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora