Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-28, 11:50   #2907
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dobre w kauflandziemoze wprowadza


Asiu, dziekuje w dziennym jest jedno zdjecie, to srodkowe bez lampy jest

BUNNY
beż tak jak ostatnio 10,0 z 10,23 i ciutke 9,22.
Jest cieplo,a te refleksy wlasnie daje LUO
on ma taki efekt niejednorodny.
A suche nie sa moze odcisniete od gumki.
ZNACZY na pewno są troche suche jasne ale nie jakos mega. jak zwykle bym powiedziala

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------



przeciez jateż dbam o wlosy, uzywam wielu specyfików, nawet olei, juz pisałam ze uzywane systematycznie na pewno dają niektórym włosom efekty. Jasne, wcierki, naturalne maseczki, moze sie skusze.
Ale o plynie tez pisalam
no jak to, jakby ktos w domu zobaczył ze myję sobie włosy Lactacydem (mój intymny) to chyba by mnie wysłał na psychiatrie no to jest przegiecie. skoro słuzy wiadomo czemu ci*** za przeproszeniem to niekoniecznie moze włosom posluzy
to chyba ta 10 tak ociepla ten kolor, bo mysle ze powinien byc chlodniejszy.
a moze by tak zeby jeszcze myc plynem do higieny intymnej? moze to bedzie lepiej jak pasta i na dluzej odswiezac? albo chociaz prochnice przegoni


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Spoko już porobilam i już wklejam zaraz Ale foty byle jakie, takie o telefonem porobione bo światło kiepskie to raz, a dwa aparat gdzies zgubilam


Ok wstawiam wlosy, narazie tylko takie zdjecie moge dac bo nic innego lepszego nie wymyśle... znajde aparat, umyje wlosy żeby świezo były to pokaże całość
a buuu gdzie one rude? i wcale nie krotkie... zazdroszcze ci ze sa takie proste
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora