Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-28, 12:19   #2910
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hmmm ścięcie było bo ścielam jakieś 8 cm Ja miałam do polowy plecow włosy prawie już, teraz do łopatek są

Nie rudy bo się zmyło wszystko... to bylo na próbe. I nie powiem korci mnie nadal taki mocny rudy bo podobalo mi się w takiej wersji Ale po 1 nie wiem czy to kwestia szamponetki czy farba by złapała inaczej. ale bylo mega nierówno, i w sumie po 1 dniu to mi został rudy tylko u góry na paru cm włosow Dlatego zostaje narazie przy blondzie bo wiem że u mnie zima to nie pora na drastyczne zmiany koloru, może na wiosne... i Bunny mi jakoś pomoże Ale raczej na wymywanie sie w przeraźliwym tempie nic sie nie poradzi


No nie są krotkie nie są, ale i tak sporo do scięcia poszlo
Rude nie są bo sie zmyło Chcialam zaryzykowac i położyć farbe ale sie balam mega bez konsultacji z tobą, jednak farba to co innego. A i tak po tej szamponetce mi u góry powiew rudości pozostał


Wkleiłam do albumu zakupy ale też takie byle jakie zdjęcia niestety.
widze farba salon colors jednak przypasowala?
jak kondycja wlosow po dluzszym czasie od farby? wracaja do normy?
czerwone butki super ile dalas i gdzie kupilas?
to samo czarne muszkieterki boskie ile one i gdzie?
no i mini swietne zakupy

co do rudego- jakbys chciala miec jednolity kolor to sie szykuj na podwojne farbowanie tzn polozysz farbe raz, a pozniej po tygodniu drugi zeby to wyrownac wiec dobrze przemysl
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora