Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ja vs. fat-ostateczne starcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-14, 20:21   #62
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: Odp: ja vs. fat-ostateczne starcie

Cytat:
Napisane przez swinka94 Pokaż wiadomość
W zasadzie dopiero zaczynam Dzisiaj zrobiłam 100 podskoków, 50 żabką i 50 naprzemiennie (nie wiem jak to się nazywa ) Planuję skakać głównie w dni niebiegowe, nie chcę przeciążać nóg (bo mam dużą nadwagę i jakby nie patrzeć to spore obciążenie dla stawów ) Ale dziś zrobiłam po bieganiu. Generalnie planuję zwiększać ilość skoków, o 20 za każdym razem (oczywiście nie aż osiągnę milion ) czyli po 10 w każdy sposób. Skakanka jest super na ujędrnienie i walkę z cellulitem. No i spala się dużo kalorii.

I dziękuję za komplementy Słusznie zauważyłaś, że moje decyzje są bardzo przemyślane. Wiele razy odchudzałam się na 'hura' i kończyło się to potężnym efektem jojo. Teraz pozbyłam się problemów z jedzeniem (bulimia), wzbogaciłam swoją wiedzę na temat ćwiczeń i żywienia, jestem starsza i mądrzejsza więc uderzam ze zdwojoną siłą ale jednocześnie z rozwagą. Aby zakończyć moje odchudzanie zmianą stylu życia i ładną sylwetką na dłużej niż jeden sezon.
Oj Kochana, widzę że to forum to trafiłam w 10tkę i tym bardziej Cię wspieram, bo bulimię również mam za sobą (tak myślę, mimo że bulimia to choroba na całe życie). Damy radę!
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując