Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 22:19   #376
NatalieVonMoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Jakie OKSYDANTY do tych farb? 3 pytania,proszę o porady!

Witam. Moja sytuacja wygląda tak że moje włosy od rozjaśniania i farbowania na najjaśniejsze blondy są przesuszone i wypadają. Postanowiłam włosy zapuścić a wciąż rozjasniając i farbując na blondy nigdy nie będą zdrowe tylko suche i kruszące się.
Podjęłam decyzję że pofarbuję włosy na kilka różnych odpowiadających mi odcieni. I będzie to farbowanie ostatnie, potem tylko odrosty, a w trakcie [tak jak teraz] silna regeneracja. Mam w zwiazku z tym kilka pytań i bardzo prosiłabym osoby doświadczone o pomoc.
Farby które przedstawiam to Postquam.


Prosiłabym osoby chętne do pomocy o odpowiedź na pytania, bez przestróg typu 'nie farbuj już włosów' itp ; )

Po 1 o jakiej mocy oksydanty do tych 4 farb?

http://s6.ifotos.pl/img/beztytuuJ_nxewwhp.JPG

Jeżeli chodzi o odrosty to ich kolor nie jest ciemny brązowy a raczej średni brązowy czy ciemny blond. Ciężko mi określić. A reszta włosów to popielaty bardzo jasny blond noszący ślady żółci po używaniu kozieradki.
Chciałabym wody jak najniższe jednak czytałam że np 3% spowoduje że farba zaraz się wypłucze. Jakie więc odksydanty do poszczególnych kolorów? Czy do najjasniejszego, nr 10, 6% wystarczy czy lepiej 9%? Moje odrosty po nałożeniu jasnych odcieni blondu nie zmieniły się nawet o pół tonu, takie są 'twarde'.


Po 2 czy oksydant musi być tej samej marki?

Nie chcę przepłacać, a posiadam litr oksydantu do rozjaśniacza marki Casa cosmetics capelli biondi 9%. Jednak przeczytałam że jeśli stosuje się oksydant innej firmy to kolor może wyjść inny i bardzo szybko się zmyć.

Po 3 jeśli mogę zastosować utleniacz do rozjaśniacza 9%to bardzo prosiłabym o informację czy moge go rozcieńczać aby uzyskać różne jego moce [3%,6% itp.] i czy nie zaszkodzi to farbie, a jeśli tak to w jaki sposób to się robi, w jakich proporcjach itp.


BARDZO zależy mi na szybkiej i dokładnej odpowiedzi ponieważ niedługo wyjeżdżam a muszę zamówić te farby jak najszybciej a na ten moment nie wiem czy zamawiać także utleniacz itp...

Z GóRY BARDZO DZIEKI, Natalia.

Edytowane przez NatalieVonMoon
Czas edycji: 2013-06-17 o 22:39
NatalieVonMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując