Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-27, 21:32   #2132
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

To ja na dobry wieczór mani mam. To to o którym mówiłam, ze paznokcie już wydają mi się szponiaste... spiłowałam jak je zmyłam nie czekalam na wasze zdanie - wybaczcie

Zoya Dream! Kolor jednak jest ok (u mnie wyglądał na fioletowawy), jak wrzuciłam na bloga to się odfioletowił



Reszta wiecie gdzie a ja idę nadrabiać.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pierwsze wrażenie jak je macałam było mieszane (to na kacu ), że mało napigmentowane, że drobinki.
Te drobinki w sumie faktycznie są niewidoczne, to dziwaczne arkadyjskie światło sprawiło, ze wyglądało to jak brokat Na twarzy daje lekką satynkę.
504, ma taką lekko wpadającą w róż poświatę, a 505, jest jakby idealnym (przynajmniej dla mnie), kolorem cienia na mojej twarzy.
Coś jeszcze chcesz wiedzieć?
Hmmmm byłam u nas w Inglocie i jeszcze ich nie ma, więc nie pomacałam. Ja mam wrażenie, że coś do konturowania dla mnie musi być takim taupe bardziej... chłodnym i nie zbyt brązowym, stąd pomysł na 504. Ale to musze na zywo ocenić. Łatwo sobie nim zrobić krzywdę? Czy raczej nawet nieumiejętna ręka sobie powinna poradzić?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mani mam.
I fotę z testu pudru i linera (to mój debiut z klasycznym sic! )
Preziu- Na kościach rozświetlacz Lavera
o kurde... mani jest super, ale ty je calkowicie przyćmiłaś. Masz niesamowitą cerę, makijaz czy nie makijaż... ja z niczym tak nie wyglądam. I ten "look" świetnie na tobie wygląda, te usta... ahh

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
...
Jednak mat, zdecydowanie ciekawiej było.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

to jeszcze jedna wersja
ok, cofam to co powyżej. TA WERSJA urwała mi wszystko. Ja jednak całym sercem kocham brokaty!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora