Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 16:58   #526
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Wy tak o zamawianiu i ja tez zamowilam oczywiscie Weleda. Bardzo mi ostatnimi czasy pasuje to i owo i stwierdzilam ze wyporbuje jeszcze co nie co. zamowilam w internetowej aptece gdzie jest bardzo tanio( tanszego zrodla nie znam) kilka probek i jeden pelnowymiarowy produkt ale w mniejszej pojemnosci. Bardzo lubie Wohltuende Gesichtscreme z serii Mandel , a ze idzie wiosna to pomyslalam, ze jeszcze raz wyporbuje wersje nawilzajaca i przy okazji nawilzajace kremy z pozostalych serii. Moze ktorys mi bardziej podjedzie, jak sie juz mocniej cieplo zrobi. Chcialam tez wkoncu dorwac probke mleczka z tej podstawowj serii, ale bylo oczywiscie to 2in1, a ja chce to zwykle( migdalowe mialam pelnowymiarowe) i tonik i tez doopa. Nie zebym nie miala sie czym zmywac. mam mleczko Martina Gebhardt, mam wlasnej roboty oliwke z oleju migdalowego, ale tak mnie ciekawi to Weleda. 2in1 mialam a ze jest wodniste to sie nie nadaje do nanoszenia lapskami, tylko platkiem, a tak to ja sie zmywac nie bede, to juz wole nie miec nic do zmywania i uzywac mikrofazy z sama woda. Poza za tym wzielam tez dwie probki balsamow do ciala. Tylko probki, bo mam sie czym smarowac. Mam 3 oleje, a czwarty w szafie jeszcze czeka( ale nie naturalny), a ja ostatnio wyciagnelam olej kokosowy i tym sie cala smaruje na noc i najlepiej mi pasi. Najchetniej kupila bym jeszcze wiecej ale rozsadek wziol gore
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora