Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-28, 09:21   #531
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja w sprawie niekosmetycznej

Czy któraś z Was karmi psiaka suchą karmą bezzbożową?
Jeśli tak to którą polecacie dla półrocznej bestii z gatunku sznaucer miniaturka???
Dotychczas była na royal canin... tak ją karmił hodowca, potem my też jakoś tak bezmyślnie. Ostatnio zainteresowałam się tematem i żałuję, że tak późno. Ponoć pieski nie trawią zbóż zbyt dobrze, a te wszystkie marketowe są nimi napakowane. Niby royal canin to nie marketówka, ale składowo mieści się w tym segmencie (jadą na kukurydzy)...

Przestawiamy teraz małą na taste of the wild - wzięłam jej z łososiem, bo to dla wrażliwych brzuszków , ale chyba docelowo chciałabym przejść na orijen.
Może ktoś ma z tą karmą doświadczenia? Co znajoma opinia to znajoma
Polecam gotować psu w domu, mój miał alergię od karmy sklepowej , dość poważną, od kiedy mu gotuje to nie ten pies, zdrowy, nie ma problemu z żołądkiem i sierść tak nie leci ,
gotuje mu kurczaka (udko) + marchew, wychodzi taki rosół z tego, dodaje osobno ugotowaną kaszę jaglaną (bo sama ją jadam więc nie muszę gotować osobno kaszy dla psa), czasem zmieniam na kaszę gryczaną, jestem na bezglutenowej diecie i mój pies wyszło że też jest na takiej
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora