Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 11:19   #4194
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No nie mówcie Cholera no... Oby jutro przyszła ta paczka...

Wstawiam mały kotełkowy update Oczka już ma w pełni zdrowe!
Wstawiam też porównanie jakie miał oczka biedaczek w pierwszy dzień jak go wzięłam
Niebo, a ziemia cudnie wygląda.
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Siódemka dla mnie była tragedią, natomiast z kurierem DPD też miałam ścinkę, kilka razy czekałam na paczkę, a patrząc na stronie napis, ze mnie nie było w domu, no to zrobiłam aferę, kilka telefonow itp i przy najbliższej okazji pogadałam sobie z kurierem, wymieniliśmy się numerami telefonów i opowiedział mi dlaczego tak piszą jak się nie wyrabiają itp. Zobaczyłam ich pracę z drugiej strony i teraz trochę ich rozumiem. No ale po tamtej akcji od razu z rana do mnie dzwoni czy jestem i czy może być o tej i o tej albo np że się nie wyrobi czy może przyjechać na drugi dzień. Jak dzwoni i mnie tak informuje to problemów nie robię Nawet całkiem nieźle się teraz dogadujemy, zawsze jakieś żarty i chwila plotek
Lubię też UPS ostatnio, taki młody chłopaszek bardzo wstydliwy , a najlepszy jest DHL zawsze trafia jak mam wolne i jestem w domu po kąpieli w ręczniku lub szlafroku. Ostatnio mówiłam mu, że chyba to specjalnie robi Uśmiechnął się i odpowiedział, że się stara i że musi sobie pracę umilać
Ja mam to samo, zawsze mam takie szczęście, że siedzę w wannie jak kurier przychodzi i muszę szybko się wycierać i lecieć jak debil otworzyć mu drzwi. Jutro mam nadzieje przyjdzie paczka z maca więc będę zwarta i gotowa.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora