Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-01, 17:32   #1684
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nowa oferta Rossmanna
W trendzie.

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Też nie bywam w stacjonarkach zbyt często, tzn. bywam tylko, jak są fajne gratisy gratis teraz trzeba kupić coś, więc akurat 3 odżywki do włosów wezmę i 3 żele do tego ciekawią mnie nowe wersje zielonej herbaty i werbeny, mam zachomikowane 2 flaszki ze starej kolekcji
A jak odebrać więcej niż 1 żel? Nie jest to gdzieś odnotowane, że już się odebrało?

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
wibratory jakieś ale nie ma żył to nie kupuje


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mi właśnie też nic właściwie nie zostało, ale ja to dużo pielęgnacji wtedy kupiłam, kolorówki to mało co bo tylko Chanel został i to mocno przebrany. Podkład teraz odkopalam i jeszcze pół roku ważny i jedne perfumy a tak to albo zbylam albo zuzylam
Strasznie zalowalam że sir wtedy w róże nie obkupiłam ale to takie zakupy na wariackich papierach były większość rzeczy nie trafiona ale przynajmniej dobrze ze taka cena to puściłam za tyle za ile kupiłam i nie bolało.
Ja wtedy kupiłam róż Sisleya jeszcze ani razu nie użyty

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Co do tej prenumeraty - czy, któraś z was rzeczywiście dostała, to co obiecują? Ja kiedyś zamówiłam prenumeratę właśnie dla prezentu i nic nie dostałam, bo ten prezent z reklamy to mają dla pierwszych 5 osób albo i mniej Dzwoniłam tam do nich z pytaniem gdzie ten prezent - wtedy myślałam, że to wszyscy dostają... W końcu dostałam jakieś 3 tanie kosmetyki nieznanej marki, opakowania jak marka własna Biedronki czy coś Nigdy więcej prenumerat
To skandal.

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Współczuję Ci teściowej, koszmar jakiś, nie wiem jak można być takim wrednym i bez serca

masakra, myślałam, że takie teksty to tylko na filmach
niestety to sama prawda.

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam przez stronę bauer i było ok. Tam nie ma zapisu dla ilu ofert, tylko wybiera się prezent... Wiem, że można ewentualnie odstąpić od umowy. Ale zamawiałam tylko raz, mam nadzieję, że wywiązują się z tych prezentów.
Racja, od otrzymana pierwszej gazety masz 14 dni na odstąpienie od umowy.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora