Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-01, 17:58   #1693
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, panienki

Gratuluję wszystkich poczynionych denek i zakupów

Ale mam dziś stresa Jutro mam poprowadzić zajęcia próbne w przedszkolu anglojęzycznym w grupie czterolatków. Generalnie praca w przedszkolu to to, czego najbardziej w życiu NIE chciałabym robić. I w sumie nie wiem, po co się na to zgodziłam. Teraz siedzę, jak na szpilkach, bo nie jestem kompletnie przygotowana, ani nawet nie mam ochoty się przygotowywać, bo nie chcę pracować w przedszkolu. Dla mnie to jak najgorszy koszmar, ale nie bardzo mam inne opcje pracy w Krk na tę chwilę, bo tylko tu się odezwali.
Doradźcie, mam to olać i szukać dalej, czy pójść i stresować się tak, jak stresuję się teraz? Warto się tak denerwować, przez pracę, której nie chcę? Ja już nie wiem, co robić
E tam, idź. Nic się złego nie stanie a jeśli faktycznie będzie źle przynajmniej przekonasz się, że to nie dla Ciebie, przynajmniej będziesz mogła sobie szczerze odpowiedzieć, że nie lubisz czegoś i tak, próbowałaś. Będzie ok


Widziałyście takie cudo? theBalm zrobiło paletę z hitami marki. Pierwsza klasa Jakby ktoś zaczynał się malować i chciał wszystko na raz to świetne rozwiązanie
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000077196.html

Od września nie zaglądałam do D (tzn. tylko zerknąć na MACa i BB) a tu takie rzeczy.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora