Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-01, 18:08   #1706
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, panienki

Gratuluję wszystkich poczynionych denek i zakupów

Ale mam dziś stresa Jutro mam poprowadzić zajęcia próbne w przedszkolu anglojęzycznym w grupie czterolatków. Generalnie praca w przedszkolu to to, czego najbardziej w życiu NIE chciałabym robić. I w sumie nie wiem, po co się na to zgodziłam. Teraz siedzę, jak na szpilkach, bo nie jestem kompletnie przygotowana, ani nawet nie mam ochoty się przygotowywać, bo nie chcę pracować w przedszkolu. Dla mnie to jak najgorszy koszmar, ale nie bardzo mam inne opcje pracy w Krk na tę chwilę, bo tylko tu się odezwali.
Doradźcie, mam to olać i szukać dalej, czy pójść i stresować się tak, jak stresuję się teraz? Warto się tak denerwować, przez pracę, której nie chcę? Ja już nie wiem, co robić
Ooo poważny dylemat... Ale dlaczego nie chcesz pracować? Wiesz może nie będzie tak źle, być może to tylko strach ma duże oczy! Trzymam kciuki, żeby okazało się, że jest fajnie
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora