Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-24, 08:51   #3963
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Ja polecam A Derma Protect AD Spf 50+ jest tylko w wersji 150ml, LRP i Pharmaceris moim zdaniem chowają się przy nim, ma formę rzadkiego mleczka i bardzo szybko wsiąka w skórę, ostatnio moja mama się nim posmarowała( a dzień wcześniej posmarowała się Pharmacerisem hydrolipidowym) i się jej pytałam czy czasem nie zapomniała się filtrem posmarować bo ma ma suchą skórę, nic się nie błyszczała. Mi też się szybko wchłania Miałam próbkę 5ml bo tak to nawet bym uwagi nie zwróciła na ten filtr
Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
A moglabys podac sklad tego filtru z opakowania probki? W internecie znalezc nie moge. [emoji21]
skład z tej strony KLIK

Water (Aqua), C12-15 Alkyl Benzoate, Dicaprylyl Carbonate,Methylene, Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [Nano], Diisopropyl Adipate, Pentaerythrityl Tetracaprylate/Tetracaprate, Dicaprylyl Carbonate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylhexyl Butamido Triazone, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Butylene Glycol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Potassium Cetyl Phosphate, Decyl Glucoside, C10-18 Triglycerides, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,. Avena Sativa (Oat)* Sprout Oil, Benzoic Acid, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Parfum, Glyceryl Behenate, Glyceryl Dibehenate, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tribehenin, Xanthan Gum.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora