Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-24, 12:07   #3965
MargaretHagar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 54
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Hej, to mój pierwszy post na forum i zdaje sobie sprawę, że może wyglądać jak reklama, ale naprawdę nią nie jest!
Wciąż poszukuję filtru, który zostanie ze mną na stałe i przeglądam co nowego pojawia się na rynku. Trafiłam na Oillan Protect Ochronny krem do twarzy SPF 50.
W rozmowie z marką na fb upierają się, że ich wskaźnik ochrony UVA wynosi 52,5... Czy to możliwe? Mogę wkleić screeny z rozmowy.
Poniżej skład ze strony producenta. Co myślicie?

Aqua, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dibutyl Adipate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Titanium Dioxide, Arginine, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Stearic Acid, Cyclopentasiloxane, Disodium Phenyl Dibenzimidazole Tetrasulfonate, Glycerin, Hydrogenated Dimer Dilinoleyl/Dimethylcarbonate Copolymer, Panthenol, Tocopherol, Allantoin, Potassium Cetyl Phosphate, Silica, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Ochronny krem do twarzy
Dla niemowląt od 6. miesiąca życia, dzieci i dorosłych

Wskazania:

Całoroczna pielęgnacja i ochrona przeznaczona dla skóry wrażliwej, atopowej, skłonnej do reakcji alergicznych, z zaburzeniami pigmentacji, po zabiegach medycyny estetycznej.

Działanie:

Chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB oraz fotostarzeniem
zapobiega powstawaniu oparzeń, podrażnień, fotodermatoz, alergii słonecznych i przebarwień
łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, nie pozostawiając tłustego, ani białego filmu na skórze.

Ja jestem strasznie blada i nigdy nie sądziłam, że krem może być dla mnie za biały, ale ostatnie zakupy filtrów to tragedia! Iwostin. Avene - biała twarz. Pewne nadzieje zaczynam wiązać z Sunbrellą (chociaż nie jest idealnie) i A-derma (dziwna konsystencja i zapach, ale nie bieli, testuję próbkę).
MargaretHagar jest offline Zgłoś do moderatora