Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-20, 18:34   #4613
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
kusisz tymi ajzenbergami, ide obadac co tam zostalo, peelingu do twarzy na razie nie kupuje, bo jezeli Luna zastapi mi peelingi to przynajmniej na tym zaoszczedze

Rozdziewiczylam Lune i mam kilka pytan
Wybaczcie, glupie, ale nie mialam pojecia jak sie za nia zabrac
1. Myjecie twarz micelem, potem robicie jakies wstepne mycie twarzy bez luny samym zelem? Pytam, bo micel nie zmywa mi do konca tuszu do rzes, wiec musze domyc zelem :/
2. Jak myjecie Luna to dajcie zel do mycia twarzy na Lune czy na twarz i dopiero potem Luna?
3. Po umyciu wycieracie Lune recznikiem czy czekacie az sama wyschnie?
4. Na opakowaniu wyczytalam, ze nalezy naladowac przed pierwszym uzyciem - zrobilyscie tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też chetnie posłucham odpowiedzi na te pytania ja na razie zmywam makeup żelem pod prysznicem, potem po wyjściu domywam oczy micelem i potem używam biedaluny. Wycieram ją chusteczkami hig - akurat jedna ją wysusza całkiem
sprzedawczyni w D mówiła że luny można użwać pod prysznicem bo jest wodoodborna co jest mega super wiadomością bo zaoszczędzę czas
amyz jest offline Zgłoś do moderatora