Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-24, 10:53   #2440
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Facet zachowuje się jak małolat. Stań przed nim i powiedz, że prosisz o wnioski podpisane, bo musisz TERAZ do kadr zanieść. Jak zacznie kręcić to zapytaj "W czym jest problem? Miło mi, że jestem taka ważna dla firmy, ale myślę, że i beze mnie wszystko będzie w porządku"

No coś ty to obciach Mój to już ma swój gust, ciężko mi namówić go na coś co mu się nie podoba, mimo, że ja wiem, że to fajne i praktyczne. Najgorsze, że dziad z rozmiarów dziecięcych wyrasta i w niektórych firmach już S dla dorosłych może nosić. A ma 10 lat Gorzej, że szczypior straszny, więc co z tego, że na wzrost dobre, jak zazwyczaj za tęgie
Ale rzeczywiście dobrze mówisz, korsa bym sobie kupiła może Albo DKNY. Znalazłam mój obiekt westchnień, ale do Polandii nie wysyłają
http://www.monnierfreres.eu/Williams...005031-eu.html
Trzeba się odkochać i nowy obiekt znaleźć
No chamski jest okropnie, tak zrobię, jak wróci bo gdzieś polazł....

Teraz to większość firm szyje ubrania na szczypiorki. TŻ jak ostatnio ubrał spodnie w Zarze to miał opięte jak rajstopy Ja widuję dużo rzeczy na patyczaki
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora