Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-13, 10:45   #2643
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Ja widzę jak moja skóra lepiej wygląda po drogich kremach i serach. Uwielbiam kanebo i shiseido. Uwielbiam Estee Lauder sera afvanced repair, nowe niebieskie na przebarwienia, shiseido ultimune,mestee fimension na kontur twarzy. Sesderme kocham A kremy z retinolem. Moje ostatnie odkrycie antipodes to już kremy i sera naturalne i cera wygląda o niebo lepiej już po jednej nocy. Lubię krem lancome nurt niebieski na noc. Krem Institute karite z masłem shea na noc. Krem pod oczy shiseido hit.
Od dłuższego czasu chodzi za mną serum Estee Lauder advanced repair ale cena mnie trochę przeraża. Widziałam, że jest jeszcze nowość- serum zmniejszające pory.
Powiedz mi proszę czy kupujesz kosmetyki z wyższej półki w drogeriach stacjonarnych typu dauglas, sephora czy masz jakieś sprawdzone sklepy internetowe ? Zawsze się zastanawiam czy jeśli zamówię kosmetyki w internecie to niezaszkodzi im temperatura, w której będą przewożone (latem- bardzo wysoka, w zimie niska) ?

Wydaje mi się też, że znaczną różnicę odczuwa się przy przechodzeniu z droższego kremu na tańszy (i dopiero wtedy zaczyna doceniać ten pierwszy) niż w odwrotnej sytuacji i czasami próbka nie wystarcza by dosenić kremy z wyższej półki. Poza tym na kosmetykach do twarzy nie powinno się oszczędzać, lepiej dbać i zapobiegać niż później decydować się na zabiegi i operacje plastyczne.
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora