Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-27, 07:33   #823
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez syluska123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny od paru miesiecy używam hard base oraz lakierów neonail, 2 tyg temu mialam na jednym palcu male swedzace krostki ale nie bralam sobie tego do głowy. Wczoraj zrobilam sobie paznokcie ale uzylam zamiast hard topu żelu rowniez z neonail bo po spilowaniu mialam strasznie cienkie paznokcie, wieczorem zaczela swedziec mnie skora dookola paznokci, dzis mam spore krostki ktore mnie bola i swedza. Nie wiem co robic, czy zdjąć hybrydy? Stosować jakąś maść? jak tak to jaka? Z góry dziekuje za pomoc, nie wiem co robić a nie wyobrazam sobie chodzic bez hybryd ale swedzenie i pieczenie jest nie do wytrzymania. Nie wiem od czego moglabym byc uczulona, bo poprzednio uzywalam hard topu a teraz zelu( tylko na zel nakladalam lakier hybrydowy neonail), nie wiem czy to od lakieru nalozonego na zel? Jak myslicie, czekam na informacje. Dodam zdjęcia okropnego uczulenia jakiego dostalam Tak mysle ze moze jest to uczulenie na aceton? Zamaczam zawsze palce w miseczce gdzie mam wlany aceton i mocze tak cale paznokcie...
Nie wiem jak inne paznokcie bo dość słabo widać ale na tym z holo widzę porządnie zalane skórki. Jeśli zalewasz je regularnie to zalewasz je regularnie to zwiekszasz prawdopodobieństwo wystąpienia uczulenia bo hybrydy to produkt który nie powinien mieć kontaktu ze skóra.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując