Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ładne balerinki na małym obcasiku:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 00:08   #20
entero-kinaza
Raczkowanie
 
Avatar entero-kinaza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 210
GG do entero-kinaza
Dot.: Ładne balerinki na małym obcasiku:)

Cytat:
Napisane przez lilithin
"a jesli ktos ma zamiar na mnie wrzeszczec w ogole jakim prawem ja sie odzywam na tym forum, to niech lepiej nic nie pisze."
dziewczyno, nikt na Ciebie nie wrzeszczy. w mojej wypowiedzi nie bylo ani jednego wykrzyknika :P
nie pisalam tez, ze nie masz prawa sie odzywac, wic nie zachowuj sie histerycznie.

"[...]na allegro jest bardzo duzo ofert, i trudno zebym wszystkie przejrazala..."
no tak, lepiej, zeby ktos zrobil to za Ciebie.
no tak, tak jest najlatwiej, po co samemu sie meczyc i marnowac czas, nie?

podziwiam dziewczyny, ktore szukaja dla Ciebie butow.
ale ja nie probuje nikogo wykorzystac do tego zeby znalazl mi buty! hah, czy w ktorymkolwiek poscie napisalam chocby: ZNAJDZCIE MI BUTY? hah w pierwszej mojej wypowiedzi w tym watku stoi jak byk: 'ale chodzi mi o to, żebyście pomogły mi znaleźć coś ciekawego np. na allegro?' hahah czy tutaj jest jakis rozkaz? ZROBCIE TO ZA MNIE! hehe prosze Cie nie wysilaj sie tak bo to bez sensu jesli podziwiasz dziewczyny, ktore POMAGAJA mi szukac butow a nie SZUKAJA, to znaczy ze nigdy nikomu nie pomagalas, lub po prostu pomoc to dla Ciebie cos naprawde niesamowitego Pozdrawiam
Aha i wiecej nie odpowiem na Twoj kolejny 'podziwiajacy' post, bo po prostu szkoda mi czasu i nerwów
__________________

entero-kinaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując