Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 13:17   #1962
AXA_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cześć Dziewczyny, z dużym zainteresowaniem prześledziłam ten wątek forum. Z palmami walczę już kilka lat. Dla mnie Cosmelan okazał się najskuteczniejszy. Pierwszy zabieg wykonałam w 2007 roku. Przechodziłam go "upiornie". To bardzo trafne określenie. Metodą prób i błędów wypracowałam sobie swój sposób walki z plamami. Teraz kupuję 2 słoiczki kremu Cosmelan2 na cały rok (1 słoik na 2 kuracje, krem trzymam w kartonowym pudełeczku w lodówce).
W moim przypadku stosowanie samego kremu Cosmelan2 dało identyczne efekty, jak pełna kuracja, zaczynająca się maską w gabinecie + dalsza pielęgnacja w domu Cosmelan2 + Krem Hydra-Vital Factor K.
Teraz przed swoją domową kurację w pierwszej kolejności robię dokładny peeling twarzy, potem dość energicznie wcieram w osuszoną skórę Cosmelan2. Przez pierwsze dni krem stosuję 3 razy dziennie, potem 2, później tylko na noc. Moja twarz złuszcza się intensywnie, więc bywa i tak, że po 3-4 dniach stosowania Cosmelan2 3 razy dziennie przechodzę na stosowanie tylko na noc.
Cała kuracja jest dużo, dużo tańsza, niż przeprowadzona w gabinecie. Spotkałam się tez z nieuczciwością jednej z pań (dermatolog), która nakładając mi maskę wykorzystała resztę słoiczka maski, która została jej po innej klientce. Niestety, nie zawsze dermatolodzy oddają klientom niewykorzystaną część maski (rzadko nakłada się na twarz cały słoiczek maski).
Długo zastanawiałam się, czy Wam o tym napisać, ponieważ często czytam ostrzeżenia, że bez maski w gabinecie cała kuracja jest spisana na straty. Dlatego podkreślam, że dzielę się z Wami wyłącznie moją prywatną opinią.
U mnie efekt bez maski był taki sam, jak z maską (tyle, że więcej pieniędzy zostało mi w portfelu). Nikogo nie chcę namawiać do rezygnowania z maski i
Kremu Hydra-Vital Factor K. Ja już ich nie używam, ale nie jestem dermatologiem i nie mnie wyrokować, czy u innych to się sprawdzi.
Podsumowując - chciałam Wam powiedzieć, że w niektórych przypadkach (np. w moim) sam Cosmelan2 wystarczy i nie trzeba tracić kasy na maskę +
Krem Hydra-Vital Factor K. Pozdrawiam Was ciepło
AXA_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując