Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-14, 22:36   #3990
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Delia to rozjaśniacz i to kiepskiej jakości. Rozjasniacz wyciąga wszystkie pigmenty z włosa łącznie z naturalnym, natomiast dekoloryzator tylko te sztuczne i dlatego nie niszczy włosów. Dekoloryzator NIE zawiera wody utlenionej i śmierdzi zgnilym jajem
Z dekoloryzatorów najlepszy jest wg mnie rene blanche (jest na allegro po ok 40zl) lub tańszy chantal color peel (działa na tej samej zasadzie). Dekoloryzację możesz robić kilka razy pod rząd bo nie niszczy włosów. Ja swojego czasu zrobilam 6 razy i moje włosy były w takim samym stanie jak wcześniej.
Dlatego właśnie pytałam czy Delia to rozjaśniacz bo chciałam tego uniknąć. Szkoda, w takim razie jadę jutro do drugiego miasta po Chantal. W moim w sobotę nieczynne i nawet nie wiem czy go mają. Na Rene szkoda mi kasy skoro za pierwszym razem się nie popisał, to kto wie co za drugim.
Czy można trzymać następnym razem go dłużej niż przewiduje ulotka? Może te marne 20 min to za mało? Ja i tak pewnie z 5 minut przeciągnęłam.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując