Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-19, 17:15   #5
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
Witam!

Za rok chciałabym otworzyc własny biznes ,pomysłow wiele !
zastanawiam sie na czym w dzisiejszych czasach mozna jeszcze zarobic.
myslałam nad sklepem tylko jakim?
i mam pytanie do doswiadczonych pań w tej dziedzinie czym warto sie zając? w co zainwestowac ?i czy duzo przy tym zachodu?
prosze o porady bo sama juz nie wiem na co postawic.dziękuję
Cos innowacyjnego, nie to co ma sasiad. Pamietaj ze 90% firm wytrzymuje max 7 lat!
I arczej nie ma sensu firma przy ktorej bedziesz ciagle w strachu, "bedzie te 2 tys. w tym miesiacu czy nie"

Cytat:
Napisane przez Papinek1987 Pokaż wiadomość
witam! ja juz teraz zastanawiam się jaki biznes rozkręcić tyle ze nie wiem właśnie co teraz sie opłaca a nikt nie chce podpowiedzieć mieszkam w 20 tys. miejscowości i jestem obecnie na stazu ale nie kręci mnie taka praca dla kogos chciałabym miec własna firme sama dla siebie byc szefem. Prosze o podpowiedz i z góry dziekuje
To jest za mało troche, chodzi o myslenie. Bycie szefem to przede wszystkim obowiazek, odpowiedzialnosc, trzeba byc lepszym od innych, ja wlasciwie nie wiem co w tym fajnego? Prowadzenie firmy to nie jest telenowela gdzie szefowa siedzi i popija kawe caly dzien, albo o zgrozo chodzi na zakupy

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2008-09-19 o 21:36 Powód: Post pod postem
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując