Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-05, 13:04   #847
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Cześć!
Tak sobie wpadłam z mani, tylko zdjęcia jakieś średnie, ale ciiii...

Oba mani w hybrydzie, ze smutkiem odkryłam, że mam jednak podróbę syrenki (ale już leci do mnie oryginał)
Sama nie wiem do czuję do hybrydy, na razie zmieniam średnio co tydzień, bo jestem jeszcze w fazie jarania się. Na pewno to jakaś ulga, że po dwóch zmianach w pracy nie mam do połowy poodpryskiwanego lakieru i rozdwojonych paznokci, ale matko bosko! ile czasu mi zajmuje ściągnięcie i zrobienie tego dziadostwa I zaczyna mi się podobać zdecydowanie za dużo kolorów



Moje drugie imię to tandeta :
mi się oba podobają

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
wiesz, to chyba dlatego, że takie "nieokreślone" kształty wolę na krótkich paznokciach. Taką długość wolałabym albo w kwadracie albo bardziej wyszczuploną w kierunku migdałów...

łeeee, szkoda :/
ok rozumiem dla mnie to już nie jest nieokreślony kształt po prostu, zwłaszcza na żywo, no i ja wolę u siebie takie migdały z łagodnymi brzegami niż takimi kanciatymi, choć trudniej je właśnie mi jest zrobić.

noo

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
hejoo, wrzucam mocno przeterminowanego mańka (bo z połowy sierpnia ) i idę nadrabiać

oj chyba mi nie podchodzi ten kolor



idealny jest! i kształtowo według mnie też zaje.biście, jaram się mocno!
super neon to jest to

rozumiem, specyficzny jest

dziękuję bardzo
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując