Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w bardzo młodym wieku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-02, 10:37   #14
Nicoool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Dot.: zmarszczki, bruzdy 25 lat

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
kup sobie derma roller - rolka z iglami jesli bedziesz stosowac regularnie to po 3 miesiacach powinnas zauwazyc poprawe czyli ujedrnienie skory i nawilzenie od "wewnatrz" ... tyle potrzeba zeby siatka kolagenowa w skorze zaczela sie naprawiac.

Nie jest to ani czasochlonne ani drogie - w sumie najtansza opcja.

Mnie bardzo pomaga.

Retinol - ktos pisal przeciez ze slabo dziala, potrzebowalabys retinoidow (np Retin A)

Tak w ogole to zacznij dzialac dlugoterminowo - bo to ze w tak mlodym wieku masz zmarszczki to moze tylko znaczyc ze jak bedziesz miec 30 to bedziesz cala pomarszczona czego ci nie zycze, a uwierz mi czas leci bardzo szybko. Ja sama pamietam jak mialam 25 lat i wszyscy mi dawali 19 a teraz mam 30 i juz nastolatkowie sie za mna nie ogladaja ... niestety heheehehehehheheeh
Sprawedzę ten derma roller skoro tak mówisz =) i retinoidy skoro mówicie że lepsze, tylko macie może sprawdzony kosmetyk z retinoidami?

Chce zaczac działac długoterminowo, tylko właśnie nie do końca wiem jak ;-) Tzn juz wiem o rollerze No mi mimo wszystko dają 20 lat na pierwszy rzut oka, zawsze wyglądałam młodziej ale to ze względu chyba na rysy twarzy ;-)
Nicoool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując