Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-04, 08:06   #2316
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
Dzięki Aga, ja mam właśnie podobne wrażenia - tzn. miałam na początku stosowania, użyłam go kilka razy i odstawiłam, a gdy wróciłam do niego ostatnio - to już reakcja skóry była inna, tzn żadnego pieczenia nie było, ale z kolei mam wrażenie, że efektu też żadnego ...

ale jak napisać do nich? a nie odpiszą po prostu, że mógł jakiś składnik podrażnić??
no tak, ale wybiórczo może sobie podrażnić a tu sporo osób ma identyczne objawy i to nie przypadek.


Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Mnie tez ten krem szczypie w oczy ale znalazlam sposob - zamykam oczy na czas smarowania sie i jakies 10- 15 sekund po
U mnie jest tak że coś lotnego podrażnia same oczy ale też jakiś składnik podrażnia wywołując pieczenie skórę więc zamknięcie zlikwiduje tylko ten pierwszy przykry objaw

Ostatnio parę razy użyłam formuły CM i o ile latem wyglądała po kilku godzinach strasznie to teraz jest świetnie. Potrzebuję mocniejszego krycia niż moje ukochane Buffd Light i EGM CM świetnie się sprawdza. Tylko z czystego lenistwa nie chce mi się zamawiac próbek i szukac odcienia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując