Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-19, 18:53   #87
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
narazie w miejscu

bo jeszcze 9 miesiecy
No niby racja Pewnie wszystko, co najważniejsze już macie, a na resztę przyjdzie czas później
Mieliście już spotkanie rodziców? Czy to też przed Wami?

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość
też mi się cena podoba ciekawe na ilu się zakończy, już zaglądam czy jest mój rozmiar
Cześć Kasiu

Aniu muszę spróbować tą zupkę powiedziałam to Waldkowi to stwierdził że będzie po niej pierdzieć:P
Muszę sobie kupić jakiś sweterek, taki do domu też by mi się przydał Chyba będę musiała odkurzyć konto na All.
Zupkę spróbuj koniecznie Jest naprawdę pyszna Nie wiem tylko, jak to będzie z pierdzeniem, mi nic nie jest na szczęście

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Dziewczyny, ja uciekam Idę się wykąpać i wskakuje do łóżeczka
Dzisiaj rano wyrzuciłam pościele, żeby się wywietrzyły troszkę i dopiero niedawno sobie o nich przypomniałam Będzie nam się fajnie spało, ale jak na razie nie wyobrażam sobie przykrycia nimi się bo są tak zimne
Jutro popołudniu mam w planach wyświecować sobie uszy Już dzisiaj chciałam, ale jest już troszkę późno, a mieszkanko jeszcze po tym wywietrzyć trzeba
Dobra, uciekam do kąpielki Buziaki i do jutra
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując