Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-14, 20:47   #4214
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wyobraziłam to sobie... Mysle, że robią to parami w ramach jednej firmy, bo jakby nie, to jakieś frankeny by wyszly chyba
ja też sobie to wyobraziłam Ale wiesz... myślę, zę one mogą to robić grupowo Z resztą.. one w szufladzie mają ciemno - robią to jak popadnie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no niby tak Mgiełka od dawna marudziła co ona zrobi jak się jej ulubione Mgiełki skończą i od razu mi przyszła na myśl
ja mam też 4 te mgiełki ale jeszcze dziewice...
zdecydowanie jestem spokojniejsza mając w zapasie je... uwielbiam je! Jak może mieć je nierozdziewiczone!!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No co Ty Cooone?
Zawsze chcialam to napisać: dlaczego wszyscy tu tak przeżywają piłowanie paznokci Ja nigdy nie robiłam tego dłużej niż 5 minut przed malowaniem. To najprostsza czynność pod słońcem. Nawet gdy kiedyś (mam nadzieję, ze nikt już nie pamięta) zdecydowalam się zmienić kształt na migdałki, to może 10minut to trwało. No nie kumam Może jakieś słabe pilniczki macie?
oooooo kochana, szcęśliwa kobieto... ja to spędzam na piłowaniu po godzinie czasem więcej... nie umiałabym tak szybko zrobić równo i w ogóle...

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że wolałabyś na to patrzeć
zdecydowanie a one to tak ukradkiem, cholery jedne!


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

Mgiełko, padłam ! przebijesz w takim tempie Lolli niedługo!
o nie nie... nie wolno mi!!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora