Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 11:24   #2416
Judit1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 130
Dot.: Atrederm

Absolutnie nie odważyłabym się uzywać tego codziennie. Używam z reguły co 3 dni czyli dopiero wtedy kiedy juz złuszczę po porzedniej aplikacji. Raz mi się zdarzyło nałożyc co drugi dzien ale nie miałam podrażnienia. Bałabym się uzywać tego codziennie. Kiedys nałozyłam troszkę za dużo i miałam lekko czerwoną twarz nastepnego dnia, wiec uzywam tego co 3 dni, absolutnie rzadziej

Ja mam wrazenie ze efekty są, ale tylko na świeżych bliznach, te starszę są jakby nie do ruszenia. W czerwcu tego roku zrobił mi sie ogromny jakby pryszcz na policzku, ale nie byl to taki standardowy pryszcz tylko jakby jakies zgrubienie, które kiedy schodziło zostawilo ubytek w skorze czyli bliznę. Traktowana artedermem trochę zbladła i się zmniejszyła, ale te wczesniejsze blizny potrądzikowe poki co są niewzruszone. Nie mam ich jakos super wiele, wszystki jak juz na jedym policzku, ale wiadomo ze kazda z nas chce wygladac super, a ja dodatkowo mam obsesję na punkcie trądziku i blizn jakie pozostawia, walcze z tym kazdego dnia i ciągle gapie sie w lustro nie widząc rezultatów
Judit1 jest offline Zgłoś do moderatora