Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 06:20   #3178
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mam mam już wysłałam co trzeba

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Princeska rób tym czym ja będę robić po garnierze, tzn londą 12/9
tylko ja już nie chcę jaśniutkiego blondu teraz zastanawiam się nad mieszanką wellatonów 8,1 i 9,1
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Asiabb masz efekt farbowania syossem?? to chodzi o tem mroźny perłowy blond?? nie wychodzi ciemno???ani jak ściera???

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Ex, a weź mi raz a porządnie wytłumacz do czego są te rozjaśniające???? skoro farbowalam a10 z 219 i nic mi nie dały ( a to były rozjaśniające) to jak mam przejsc do wyższego poziomu??

skoro syoss nie jest rozjasniający to znaczy ze mi przyciemni włosy??

ja tego nei kumam i chce zeby mi ktos to wytłumaczyl raz a porządnie

czyli przy tak jasnym poziomie jaki ja juz osiagnelam mam walnąc na klaki normalna farbe, tego syosa, tak????

poniszczyc ich nie chce , bo jak wyschna to nie wygladaja na przemęczone, jak wezme suszarką i szczotką to w ogóle ok. boję sie przyciemnienia, ale opakowanie jest jasne

http://www.henkel.pl/plp/content_ima..._425H_425W.jpg

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

ogólnie Syossy polecacie???

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

CHolera jak czytam opinie, to często po niej są sianowate włosy i wypadają...

Ja juz nie wiem co nałożyc , rozkładam ręce.... ta rozjasniająca to tej nie , ta wychodzi jak ściera, ta moze wyjsc zielono, po tej wypadają kłaki....

CO ja mam wziąć ....
Emilka to nie jest tak,że nałożysz farbę blond i będziesz miała blond. Te wszystkie próbniki itp. tyczą się włosów naturalnych, nie farbowanych !!!
I co nie nałożysz, może bedzie odrobinę jaśniej,ale nie uzyskasz platyny do tego musiałabyś nałożyć rozjaśniacz na całe włosy i Bunny już Ci to pisała. Ale od tego zniszczysz włosy i pamiętaj,że zniszczenia nie wychodzą odrazu tylko mogą Ci się po czasie wykruszać włosy. Rób jak uważasz, albo przystopuj farbuj sukcesywnie co 3 tygodnie jakąś farbą całe włosy i z czasem będą jaśniejsze,ale nie ma nic od razu
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Princeskodziękuję za opinię tego mi było trzeba ząb jest do odbudowania najpierw muszę wyczyścić kanały po poprzednim kanałowym tzn te stare wypełnienia i póki co mam założony jakiś lek zmiękczający to więc koszt kanałów u mojej dentystki 130zł za kanał. Myślałam że 5 ma 4 kanały i potem na tego zrobionego zęba korony 560zł plus 100zł cos tam (obudowa,wypełnienie??:co nfused
Myslałam tez że do takiego pojedynczego zęba tez trzeba piłowac...dobrze, że jednak nie
czyli teraz pozostaje mi czekać czy uda się kanały wyczyścić(mam strasznie wąskie i ciężkie do robienia kanały) bo mam stan zapalny pod spodem, zaleczyć to i wtedy mogę nadbudować zęba
Co do kanałow jeśli masz zdjęcie RTG (musisz mieć) to na nim widać ile jest kanałów , może przejdź się jeszcze po innych gabinetach i zapytaj tam o ceny. Ja pracuję w gabinecie na nfz i tam masz lepiej z tego względu,że wszystkie opatrunki itp. są darmowe no i często takie gabinety mają niższe ceny, a jakość jest taka sama, bo ci lekarze pracują również w gabinetach prywatnych . Do korony musisz spiłować tylko ten ząb, żeby nałożyć tą koronę, no chyba,że Twój dentysta mówił o moście i tutaj musisz dopytać, bo jeżeli tak to most kosztuje 600 zł za punkt czyli jakby nakładał Ci go na zęby obok to koszt 1800 zł . Ale ja bym jeszcze popytała u innych lekarzy
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak w ogóle to te kajdanki które kupiłam dla mnie i tż na walentynki zdążyliśmy przed walentynkami już rozwalić



Miłego dnia, lecę do pracy ;*
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora