Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-13, 10:32   #415
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: 20latka zapobiega....

Cytat:
Napisane przez ksiatuszek Pokaż wiadomość
co prawda mam 21 lat, ale od mrużenia powstały mi zmarszczki pod oczami i mam wrazenie jakby mi sie oczy "zapadły". czy mogę zacząc używac La Roche Posay-ACTIVE C? czytałam duzo pochlebstw na jwego temat.
myslałam też o Flavo C badz active C
czy nie jestem na to za młoda?boje sie,ze wyrzadze sobie krzywde, ale jako studentka z nieprzespanymi nockami, palaczka i imprezowiczka troche musze siebie "podreperowac"
pozdrawiam

Moze warto zbadac oczy. Skoro je mrozysz to pewnie masz oslabiony wzrok. Ja tez mruzylam bo gorzej widzialam. Mialam okulary od 18 rz, ale ze nie musialam nosic na codzien to i nie nosilam. Przed 2 laty bylo gorzej i okazalo sie ze wzrok sie oslabil. Zmienilam szkla na silniejsze i zaczelam nosic okulary na codzien i juz nie mrurze oczu.

A krem pewnie ze mozesz zaczac uzywac, ale dopbrze by bylo zebys zrezygnowala z papierosow. Wiem, ze moze byc to trudne. ja w twoim wieku to ich za specjalnie rzucac nie chcialam, bo przeciez bylam mloda i od czasu do czasu przeciez zaraz mi nie zaszkodzi. Dobrze ze w wieku 26 lat przestalo mi to swinstwo smakowac. odrazu cera sie polepszyla, nie musialam walczyc ze soba jak bylam w ciazy( bo nie ukrywajny sie ciezarna kobieta i palaczka jednoczesnie - szkoda tej dzieciny) , a teraz ... jutro skoncze 33 lata a daja mi gora 28.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując