Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe włosy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-14, 18:58   #970
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Ja już nie wiem co mam robić. Miałam blond, ale przyciemnilam górę, bo miałam odrost 3 cm, tzn. przedłużyłam go aby wyglądał naturalniej, farbą ciemny blond pzez fryzjerkę. Potem mi odbiło i nałożyłam sama cynamonowy brąz Joanny, wyszedł piękny i odzywił mi włosy, byly błyszczące i lśniące. Efekt też wyszedł fajny, podobał mi się, alepo tygodniu stwierdziłam że za długo pociągnęłam ten brąz, za mało zostało mi blondu i zrobiłam kąpiel rozjaśniającą. Potem na dół nałożyłam Garnier 111 superjasny popielaty blond. Na blondzie wyszedł super. Niestety pociapałam też górę i z brązu wyszły mi rudawe nierównomierne pasemka i plamy. Teraz mi żal bo po cynamonie miały cudny kolor, podobny do mojego i wyglądałam dobrze w takich ciemnych przy twarzy. Reszta włosów jest blond ale mają też brązowe pasma. Zastanawiam się co zrobić. Kupiłam rozjaśniacz 12% i dwie farby Lorael - Extreme platinum i bardzo bardzo jasny chłodny kryształowy blond (mój ideał koloru). Drugi ideał to kolor z mojego Avatara.

Jak to teraz zrobić, aby jednak jakiś odrost zostawić, bo jak mam całą białą główkę to wyglądam na łysą. Jak zrobić blond, ale żeby przy twarzy było widać że jest ciemniej? Pasemka cieniutkie? Musiało by ich być mnóstwo... Jak mi się to uda? Fryzjerka zawołała 400 zł i mówiła o tonowaniu i pasemkach właśnie. Farby kupiłam za 60 zł i planuję farbowanie, ale boję się. bo nie mam aż takich zdolności, ani nikogo do pomocy. Poza tym przy pomocy to kiedyś straciłam pół włosów po rozjaśnianiu. Teraz chciałabym ruszyć jedynie górę (Ta góra mnie razi bo jest rudawa :/), bo dół w miarę mnie zadowala. Jest nawet platynowy i jasny (pewnie póki się nie wypłucze ) Dam mu trochę odpocząć bo jest najbardziej wymęczony.

Pomocy, co zrobić?

Dzięki jeśli komuś chciało się to przeczytać, jeśli napisałam chaotycznie to pytajcie, dopowiem co trzeba

Nigdy nie wrzucam fotek do sieci ale jestem już dosyć zdesperowana...

1 i 2 - foto po farbie cynamonowy brąz
3 i 4 - foto po kąpieli i Garnierze 111 superjasny popielaty blond
5 - czy takie coś byłoby dobrym rozwiązaniem mojego blondu + ciemnych? Ale jak uzyskać taki efekt + blond jaśniejszy oczywiście).

Z góry dziękuję za jakiekolwiek rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (69,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (72,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (81,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (64,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (12,2 KB, 26 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście

Edytowane przez kleo_4
Czas edycji: 2015-08-14 o 19:15
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując