Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-21, 23:30   #3884
nana3721
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: USUWANIE ÓSEMEK, SZPARY I INNE PROBLEMY Z ZĘBAMI/ ZE SZCZĘKĄ - zbiorczy!

Cześć,
Mam 24 lata i w tamtym roku usuwałam dolną szóstkę, w tym roku muszę po drugiej stronie u dołu usunąć również szóstkę i siódemkę. Niestety mam bardzo słabe zęby, były długo leczone już od gimnazjum, na ten moment nie da się ich już uratować. Pod koniec przyszłego roku mam zamiar zrobić implanty na brakujące zęby.
Patnie brzmi czy te z was , które miały usunięty ząb ale nie w wieku dorastania, tylko od 18 wzwyż i nie było to związane z ósemkami, zakładaniem aparatu ani złym/ krzywym zgryzem czy niemieszczącymi się zębami( mam proste i równe zęby o prawidłowym rozmieszczeniu i zgryzie) zauważyły u siebie jakieś zmiany związane z przemieszczeniem się i wysuwaniem się innych zębów lub zanikiem kości szczęki albo zmianami w kształcie twarzy. Pytam bo jest to większa ilość niż brak jednego zęba. Zastanawiam się czy przez rok lub dwa możne dojść do poważnych zmian. Mój dentysta mówi abym jak najszybciej zrobiła implant, oczywiście w jego klinice, bo mogą być tego złe skutki. Na ten moment nie dysponuje taką kwotą aby zapłacić za implanty ale w przyszłym roku już tak i nie wiem czy szczęka wytrzyma taki czas. Dzięki za informacje
nana3721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując