Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-13, 09:03   #253
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez OceanGirl Pokaż wiadomość

Swoją drogą, dlaczego podkłady mineralne są tak mało popularne? Jak dla mnie mają dużo więcej zalet i mniej wad niż płynne fluidy.
Sadząc sama po sobie to słyszałam o minerałach już wcześniej, ale nie moglam uwierzyć, że nałożę na twarz tylko puder i będzie ladnie zakryte wszystko co chcę i do tego jeszcze to mi się nie zmaże przy pierwszej okazji. Przed minerałami używałam takich podkładów jak revlon colorstay czy catrice i myślałam, że tylko takie maskotwory mogą zakryć moje zaczerwienienia i niedoskonałości. Dopiero jak doczytałam temat, okazało się, że to one najprawdopodobniej je tworzą. Teraz, po używaniu minerałów przez kilka miesięcy mogę spokojnie wyjść z domu bez makijażu bo moja skóra i tak wygląda dobrze.


A tak btw. jako bronzera do konturowania używam bahama mama z the balm, znalazła może ktoraś z Was jego odpowiednik w minerałkach?

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ja mam pełnowymiarowe rhubarb wine, amethyst glow i lilac blossom, bo też nie mogłam znieść wysypywania z woreczka Kupiłam jak była jakaś promocja. Trochę kiepsko mają rozwiązany system tego pudełeczka, bo to taka "solniczka" i sitko nie jest zakręcane. Póki co kolejnych róży nie planuję
Aczkolwiek cieni mineralnych nie jestem w stanie zaakceptować, bo w ogóle nie chcą się trzymać I tutaj pozostanę wierna inglotowi, bo to jedyne cienie, z którymi potrafię współpracować ja i moje pędzle
ja mam próbkę rhubarb wine, peony petal i faded rose. I wszystkie trzy są piękne do tego stopnia, że chcę ich więcej. a co do cieni to mam takie same doświadczenia jak Ty, użyłam kilka razy i się zwyczajnie nie sprawdziły.
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując