Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-05, 14:05   #4317
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bagusia Pokaż wiadomość
Tak, to ja

Muscat musze przyznać, że w sobotę miałam robione kreski (poprawka gornej i robiłam dolna) cały czas nakładam solcoseryl, strupki już praktycznie wszystkie zeszły. Mam teraz porównanie gojenia się strupków z nim i bez niego. Oczywiście zdecydowanie stwierdzam, że jest on naprawdę pomocny po permanentnym Szkoda tylko, że na brwi go nie dawałam żeby efekt dłużej się utrzymywał, ale jak będę "odświeżać" po ok roku na pewno tym razem tribiotic i solcoseryl pójdzie w ruch Chociaż poki co moje brewki łądnie sie trzymaja, ciekawe tylko jak długo?
Wszystko się będzie super trzymało i tak się zaprogramuj

Cytat:
Jeszcze jedno- po jakim czasie moża zacząć używać odżywke do rzęs?? ma ona jakiś wpływ na barwnik?? (mowa o revilalash)
Revitalash zbyt wcześnie użyty może wpływać na płowienie kreski, więc przede wszystkim poczekaj do korekty kreski dolne, potem poczekaj aż się wygoi i od tego momentu daj sobie ok. 2 miesiące, niech barwnik się dobrze ulokuje, dopiero wtedy możesz wprowadzić Revitalash.
I taka ode mnie uwaga, kładź jej malutko, pędzelek ocieraj o brzegi, ona i tak podziała
muscat jest offline Zgłoś do moderatora