Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Styczniowe mamusie 2015, cz. I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-10, 12:20   #1089
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Cytat:
Napisane przez naamarelle Pokaż wiadomość
ja musiałam podać nutriton ze względu na refluks i/lub uczulenie na laktozę, córka jadła mleko 90 ml z czego połowę wymiotowała, widziałaś kiedyś jak dziecko wymiotuje nosem mleko, też byś to nazwała debilizmem? Pytam bo nie wiem do jakiego zagęszczania się odnosisz...
Co do kleiku ryżowego to mam inne zdanie, to powinno się dawać już według mnie raczej do takich rzadkich zup i raczej starszemu dziecku.

Ja już bym chciała przejść na lżejsze ciuszki ale musze dokupić spodnie bo mam same cieniutkie a nie mam takich na 15 st właśnie...
'

spokojnie, nie o to mi chodziło, nie wiem czemu poczułaś się dotknięta.
rozumiem podawanie nutritonu ze wzgledu na ulewanie itd, chodzilo mi o zageszczanie mleka dodając wiecej miarek tylko po to, aby dziecko dluzej spalo.

Brawurka ja też mam właśnie kurteczkę taką pikowaną i bezrękawnik cieply na polarku wzielam, bo w reserved bylo -50 na druga rzecz;pp
a co bedziesz na nozki zakladac? same spiochy/pajace ? ja chyba poki co bede pod luzniejsze spodenki zakladac leginsy takie cieniutkie bo mam ich troche, co o tym myslisz?

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

no i wlasnie rozkminiam jak ubierac małą, do tej pory zakladalam kombinezon na nią + spiworek mega gruby w wozku, teraz chyba bede zakladac kombinezon na nią + jakis kocyk do wozka, albo ubiore ja w kurtke i do spiworka w wozku.
dobrze mysle ?
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora