Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy małżeńskie - proszę o porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-05, 12:36   #15
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Problemy małżeńskie - proszę o porady

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Kolejny wątek przy którym mam wrażenie, że dziewczyna na oślep rzuciła kamieniem, trafiła w faceta i się z nim związała, potem szybki ślub i nagle klops, bo właściwie mało go zna, mało o nim wie i nie wiadomo co się zepsuło, dlaczego, a facet nie wykazuje żadnej chęci, aby to naprawić. Któraś dziewczyna dobrze napisała: albo zdrada, albo jakaś inna orientacja wyszła, bo nagle koniec seksu? Dziwne i podejrzane. I jeszcze to jego obrażanie się o wszystko - jak żyć z kimś takim? Chyba tylko pokazując mu, że nie wszystko będzie wg jego widzi-mi-się i pokazując, że ma się twardą dupę. Tylko, że to nie będzie chyba nigdy związek partnerski, a takie przeciąganie liny.
Owszem można tak to odebrać.. ale co Autorka ma zrobić w związku ze stanem faktycznym? zakończyć ten związek? Rozumiem, że racjonalnie Dziewczyny oceniacie, ale jeśli kogoś łączy związek małżeński oraz dziecko, to nie wiem czy jedynym rozwiązaniem byłoby urwanie wszytskiego i nie próbowanie podjęcia działań do naprawienia relacji.
Owszem różne mogą być powody tego dla którego on się tak zachowuje a i może nic już związkowi nie pomoże... jednak spróbować trzeba... Przecież nie można jak sie pojawią problemy biec po papiery rozwodowe. Nie ma co rozkminiać na jakieś podstawie to małzeństwo się zawiązało, bo ono już istnieje, tylko poradzić jak sprawić przy przetrwało, chociaż nikt nie ma pewnie złotej receptury.
__________________
.

Edytowane przez marta1210
Czas edycji: 2010-04-05 o 12:37
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując