Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BEZROBOTNI łączmy się:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-19, 17:15   #1562
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Z tesciowa... Powodzenia Normalnie zacznij, ze myslalas o tym, ze sie nie odnajdujesz w takiej zaawansowanej chemii, ale z checia pojdziesz na rozmowe z tym czlowiekiem, bo bardzo chcesz dostac prace (a pan na rozmowie od razu wyczuje, ze nie jestes zainteresowana i Cie nie wezmie), ze zalezy Ci na lepszym zyciu i, ze dziekujesz jej za troske i wsparcie, ale nie chcesz jej zawiesc, bo jednak Twoje umiejetnosci nie sa tak duze w porownaniu do nadziei, jakie ona w Tobie poklada. No bajer Ariena

Dostalam dzisiaj zaproszenie na jeszcze jedna rozmowe, w srode w nast. tyg. ale do innego miasta - Ariena, w Twoim rejonie Tylko kurde nie wiem, co to za firma.... Musze pogrzebac w wyslanych CV.
Grrrrr okazuje sie, ze to "klient pracuj.pl" jak ja to kocham...
Czyli gdzie - w Gliwicach?

Fajny bajer. Generalnie spoko, już wróciłam z basenu. Gadałyśmy głównie o organizacji ślubu. Teściowa sama zaczęła o tym doktoracie bo powiedziała że jakiś koleś odchodzi z instytutu i może będzie miejsce do pracy. Z tym doktoratem powiedziałam że raczej się nie nadaję bo byłam lewa z chemii itd a ona na to że to nie byłoby na politechnice, nie miałabym zajęć itd tylko tak jakby praca to była, badania naukowe...na temat taki jak ja miałam pracę inżynierską u nich w instytucie...czy coś takiego, że nie miałabym nic wspólnego z uczelnią. Musi tam pogadać jeszcze z tymi współpracownikami i się dowiedzieć wszystkiego. Także fajnie, lody przełamane, powiedziałam że nie chcę robić doktoratu (ale oczywiście nie tak dosłownie) więc może jednak będzie coś fajnego z tego. Od razu humor lepszy bo temat poruszony i już się nie będę zamartwiać.


Cytat:
Napisane przez antena22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę się pochwalić Znalazłam pracę Oczywiście przez znajomości.Jutro idę na rozmowę na 8 rano (nie wiem jak ja wstanę tak wcześnie po 6 miesiącach spania do 9).Od razu uprzedzę pytania praca jest w firmie zajmującej się produkcją szyb zespolonych.Pracuje się na 2 zmiany.Zajmowałabym się wprowadzaniem danych do Excela i Acessa(którego nie umiem,ale podobno bardzo prosty jest).Wieczorem powinnam poznać więcej szczegółów m.in.jaka kasa.Mam nadzieję że w końcu szczęście się do mnie uśmiechnęło...
To super!!! Powodzenia, oby się udało.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora