Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kopytek stukanie jest jego znakiem - Mikołaj też jest Sigmochłopakiem! Cz. 32
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-04, 14:17   #3004
eternity00
Wtajemniczenie
 
Avatar eternity00
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 284
Dot.: Kopytek stukanie jest jego znakiem - Mikołaj też jest Sigmochłopakiem! Cz. 32

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
chciałam Ci właśnie pisać rady a tu Loczek mnie wyprzedziła moja promotorka też grupą się w ogóle nie przejmowała i wszystko trzeba było samemu zrobić ale w sumie jakoś poszło a przy swoim temacie to wskaźnik plagiatu miałam dosyć niski więc się udało najważniejsze żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatni moment; bo ja już dużo napisałam i masz jakieś "doświadczenie" to wychodzi ok. 1h/1str ale na pierwszą stronę to ok. 6h pisałam a pierwsze zdanie poprawiałam chyba 100 razy
dziękuję kochana naprawdę to aż tyle czasu zajmuje? w takim razie muszę się zabrać do roboty

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a ja nie mam wcale bo zimowa mi sie porwala
chodze w jesiennej ehh

szukalam, nic nie ma

moze uda mi sie dzis pojechac do CH to zobacze jeszcze cos

podoba mi sie nawet taka puchowa zarowa, na all sa, moze beda w Zarze

a musze wstawic
te puchowe zarowe płaszczyki z all sa fajne ale właśnie ponoć w sklepach ich nie ma bo to sprzedaż jakaś poza salonowa?
Ja kupiłam w diversie sportową pikowaną z kapturem ale mam ochote jeszcze na tą zarową właśnie bo dłuższa też by się przydała
eternity00 jest offline Zgłoś do moderatora