Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 14:24   #28
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
To może ja odpowiem
Tydzień temu zrobiłam peeling migdałowy i na czubku nosa moje zaskórniki tak się zmniejszyły, że ich praktycznie nie widać. Na czole i brodzie i policzkach, po łuszczeniu się, jednak zostały. Zastanawiam się czemu? i tak sobie myślę, że może sposób nakładania? Na nos peeling kładłam patyczkiem do uszu. Moczyłam w kwasie, przykładałam i trzymałam na chwilę. Pisałam wyżej, że wtedy pojawiały się takie małe, białe krosteczki, które zniknęły i wydaje mi się, że to właśnie w tych miejscach zaskórniki pomniejszyły się znacznie. Na czole i brodzie przemywałam tylko wacikiem.
Za tydzień będę robić drugi peeling i spróbuję potrzymać dłużej na czole. Dam znać jak wyszło
Bede wdzieczna bo te zaskórniki to moj największy problem i chcialabym je jakos wytepic. A nie próbowalas nakładac kwasu takim specjalnym pędzelkiem? (taki roziapierzony jak wachlarz) Wtedy bedzie równomiernie jesli kladziesz na całą twarz oczywiście
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując