Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Morskie oko-z dedykacją
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-06, 07:23   #44
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Morskie oko-z dedykacją

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Aguś Ty jesteś z zawodu makijażystką,czy to Twoje hobby?

Kurczę,jak patrzę na Twoje wątki to mi się wierzyć nie chce,że można być tak pięknym w każdym kolorze włosów,cieni,szminek...
Pink dziękuję
Nie jestem makijażystką, pracuję w Służbie Zdrowia

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Wszystko co sadze o tym makijazu napisaly moje poprzedniczkinic nie dodam bo sama dobrze wiesz ze jest cudnie
dzięki

Cytat:
Napisane przez Chadzidza Pokaż wiadomość
Ślicznie wyglądasz w tym makijażu)
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
przepieknie, niesamowity efekt, i tak pieknie blyszczy...sama chcialabym bardzo nauczyc sie tak cieniowac, niestety mi zawsze tworzy sie szaro-bura plama wokól oka, moze jakies wskazowki
dzięki
Pgmenty MAC nie wymagaja wielkiej wprawy w cieniowaniu bo łatwo łączą się ze sobą, nie mieszają w jeden kolor.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
świetne
dziękuję Oliku

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Chyba musisz częściej dorzucać takie gratisy - mi bardziej przemawiają makijaże do wyobraźni jak widzę efekt w całości. Makijaż bardzo mi się podoba, jest taki sexy... Dobrze Ci w mocno podkreślonych oczach, wyglądasz wtedy bardzo kobieco.

dzięki Bebunio

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Po prostu slicznie Bardzo lubie ogladac Ciebie w takich mocniejszych oczach, wszystko zawsze pieknie wspolgra. Zazdroszcze pigmentow....
Aguś dzięki.
Sama je możesz mieć polecam odsypki (niedrogie) z allegro czy ebay, nie potrzeba więcej bo są bardzo wydajne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując