Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje Fryzury - Krok po kroku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-11, 19:40   #73
loveangelmusicbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Paryz, Francja
Wiadomości: 137
Dot.: Moje Fryzury - Krok po kroku

Cytat:
Napisane przez sangwiniczka Pokaż wiadomość
Jesteś niesamowita, szalenie cię podziwiam Mnie niestety żadna fryzurka nie chce wyjść, nawet najłatwiejszy kłos Pewnie dlatego, że mam pocieniowane włosy... Jeden z moich największych błędów dotyczących włosów. Pozdrawiam
Dziekuje Ci bardzo, ale przykro mi ze nie wychodza Ci fryzury
na razie nie wychodza, bo po jakims czasie na pewno zaczna wychodzic!!!

W przypadku moich wlosow, najwazniejszym krokiem stylizacji zawsze jest nadanie wlosom odpowiedniej tekstury za pomoca odpowiedniej pianki - inaczej sa za cienkie, za miekie, rozpadaja sie i w ogole nie da sie myslec o jakimkolwiek ukladaniu... moze tego wlasnie brakuje tez Twoim wlosom?

ale chcialam zapytac na czym polega ten problem z klosem?
bo nalezy jedynie wybierac pasemka tej samej wielkosci i potem po prostu dodawac je do wlosow z innej partycji. najwazniejsze jest zeby je dodawac bez wysilku, nie przeciagajac/zaciagajac wlosow, zeby ten klos co powstaje byl jednolity, o tej samej szerokosci (oprocz tego ze naturalnie bedzie coraz cienszy przy koncowkach wlosow)

buziaki

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Witam ponownie.
Ćwiczyłam, ale oczywiście przez dłuższy czas nic mi nie wychodziło. Mam za grube i za ciężkie włosy. Już jest ok, daję radę- zamiast nawijania ich, muszę startować z zawiniętego koka- "rusztowanie" trzyma się stabilniej. Dziękuję.
dziekuje slicznie bardzo sie ciesze ze znalazlas sposob na ukladanie swoich wlosow! moje gratulacje!

alez szczesciara z Ciebie - grube i ciezkie wlosy to przeciez mazenie kazdej kobiety ktora ich nie posiada... wiem co mowie hehe...
__________________
Moje fryzury - krok po kroku - zobacz je teraz na... http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon
loveangelmusicbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując