Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-29, 08:43   #759
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
No to kochana, to roznies je troche obszerniej.

Co tam teraz w tej kwestii u ciebie slychac? jak to wyglada gdy ida chlody?
Jaki podklad, puder itp uzywasz? natura czy cos konwencjonalnego na silikonach?
u mnie to tak wygląda, że w młodości się dość malowałam, ale nie jakoś przesadnie - podkład, oko, róż; potem, koło 30stki, przeszłam n a krem tonujący Vichy; po kilku latach na minerały (i naturalną pielęgnację); jakoś po 40stce minerały przestały mnie jednak upiększać, i wiem, że już nic tego nie odwróci
mam suchą, dojrzałą skórę, którą starannie pielęgnuję, nie mam żadnych większych deficytów, no ale wiadomo, wiek robi swoje... mam trochę nieznacznych zmarszczek, skłonność do przebarwień i tendencje do czerwienienia się (naczynka); używałam lekko kryjących, rozświetlających minerałów, które mnie odmładzały optycznie a teraz, po ok. 2h osadzają się i obciążają skórę sprawiając, że wyglądam na zmęczoną i starszą niż bez mejkapu

teraz używam tylko takich zwykłych pudrów (głównie MAC, więc nie będę się tu rozpisywać); mam sypki puder Kanebo Sensai (też fajny, ale te prasowane są łatwiejsze w obsłudze)
czasem od wielkiego dzwonu nałożę fluid (też Kanebo)
mam tak obfitą pielęgnację (rano tonik i serum (kolagen z HA + olej lub mieszanka olejowa) a na to filtr mineralny) że nie obawiam się chemii z kolorówki (nie sądzę, by się cokolwiek przez tą barierę przedarło i wchłonęło) a silikony też mi chyba nie szkodzą (nigdy żadnych wysypów nie miałam)
jedyne co, to kiedyś pory w strefie nos/broda czasem mi się nieco zanieczyszczały, ale jeśli dbam o skuteczne oczyszczanie, złuszczanie naskórka i o to, by były domknięte (wystarczy, że nie używam kremów z caprylic/capric triglyceride to nic się nie dzieje
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora