Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja pleców U FACETA - (ten pierwszy raz)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-26, 08:42   #29
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Depilacja pleców U FACETA - (ten pierwszy raz)

[QUOTE=Chłop]mi tam do smiechu nie bylo, ale skoro Ciebie to smieszy to ok...

Oj, usmialam sie bo to zabawnie, z poczuciem humoru opisales. Bron Boze nie smialam sie z Twojego "cierpienia" czy tam nie wiem - z checi pozbycia sie zbednego owlosienia... Rozumiem doskonale, ze to dla Ciebie wazna sprawa - dla mnie tez by byla na Twoim miejscu. No, dla mnie wazna sprawa miec wydepilowane nogi - i chyba nikogo to nie smieszy czy dziwi. Ot, naturalna estetyczna potrzeba...

nie uzywalismy zadnego talku, mimo to nie pocilem sie. Szczerze to nie wyobrazam sobie jak wosk mialby sie rozprowadzac po talku..

Talku nie uzywa sie duzo, ot, zeby osuszyl skore, szczegolnie jest on potrzebny jak jest goraco, albo jak sie klient poci. Kiedy jest odpowiednia ilosc talku wosk rozprowadza sie dobrze, kiedy jest go za duzo - slizga sie.

A co do dalszych zabiegow to wiem ze nie zajmie to 1-2 razy. Wbrew temu co myslisz to nie byl to pomysl typu: 'co zrobic z nudnym weekendem' dla mnie to bardzo wazna sprawa byla.

- Wbrew temu co myslisz - rozumiem Cie.
Pozdrawiam.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując