Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - lato? a może jesień?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-08, 23:53   #1
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Question

lato? a może jesień?


jak chyba większosć Wizażanek i ja zaczęłam się zastanawiać jaki ze mnie typ kolorystyczny no, może nie tyle jaki typ, co.. co aktualnie do mnie pasuje, bo chyba aktualnym kolorem włosów popsułam swój typ pomożecie?

1.Jak się opalasz ? - szybko czy ciężko (najpierw na czerwono bądź różowo).
Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-beżowy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
bardzo ciężko, zanim się opalę najpierw jestem cała czerwona i totalnie piegowata, potem niemal zawsze schodzi mi skóra i dopiero za drugim razem (też po fali czerwonego) powolutku skóra staje się lekko oliwkowa, zawsze z tymi %#$%! piegami ) ale nienawidzę opalania (głównie przez piegi...) i tego unikam prawie jak wampir

2.Kolor oczu - ciemne,jasne...? Czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a moze mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
oczy raczej jasne, niebieskie (w zależności od makijażu zielonkawe, ewentualnie szare) z ciemniejszą obwódką, bez plamek
oprawa oczu bardzo jasna, rzęsy niemal przezroczyste, brwi też, ale teraz na brwiach jest henna (brązowa)

3.Piegi - jeśli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
oj występują i to natrętnie. są takie.. dosyć jasno-brązowe, raczej ciepłe

4.Cera - jaki ma odcień twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadajacy w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
no i tu jest problem.. bladolica jestem straszna, więc jaki to może być kolor? prawie biały... wydaje mi się, że porcelanowa. rumieniec równie natrętny jak piegi, albo i bardziej (w życiu sobie w zimie różem nie wymodeluję buźki ), różowy

5.Włosy - Jaki masz naturalny kolor włosów-ciemny, jasny? Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?
[COLOR="#ff0000"]naturalny... mysi . ciemny blond, bardzo popielaty. Jak miałam ze 2 latka miałam piękne blond loki połyskujące na złoto, potem robiły się coraz ciemniejsze i coraz bardziej nijakie

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
na ogół górna warga jest baardzo jasno różowa, blada, niemal niewidoczna, a dolna ciemniejsza, ale też różowawa. jeżeli obie są widoczne, to coś między różowym, fioletowym a malinowym wychodzi, ale też raczej nie za ciemne (z ciemnymi ustami wyglądam fatalnie )

a co jeśli teraz cały czas mam włosy w różnych odcieniach czerwieni? bo mam wrażenie, że to diametralnie zmieniło moją buźkę i chyba teraz co innego do mnie pasuje, ale właśnie... co?

Jakby to miało jakieś znaczenie to.. chodzę na czarno, czasem z czerwonymi przebłyskami. Ewentualnie coś pomarańczowego (raczej wyrazistego pomarańczowego) bądź zielonego (zgniła zieleń, khaki), a maluję się niemal wszystkimi kolorami tęczy (głównie starając się podkreślić niebieskość tęczówek, choć marzę o zielonych - jak na rudowłosą piegowatą przystało, ale to tak na marginesie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg min100_1279.JPG (83,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg min100_1271.JPG (94,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000_0349.JPG (104,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0938sm.JPG (91,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0258.JPG (112,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0780.JPG (120,3 KB, 16 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując